Bel Fuse Inc. CN0967C16A24P6Y040
CN0967C16A24P6Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C16A24P6Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24C 24#20 P RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C16A24P6Y040.pdf
Availability of CN0967C16A24P6Y040
QUANTITY
CN0967C16A24P6Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C16A24P6Y040
Internal Part NumberEIS-CN0967C16A24P6Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C16A24P6Y040
Related LinksCN0967C16, CN0967C16A24P6Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C16A24P6Y040 Details Description
Related parts for CN0967C16A24P6Y040
CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS datasheet.pdf
IC REG LDO 1V 0.18A 6MLP datasheet.pdf
RES SMD 221K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 6.8PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPST-NO 16A QC TERM datasheet.pdf
DIODE ZENER ARRAY 30V 200MW SMD5 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 6.5V 75W datasheet.pdf
RES 178 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRGHT SKT datasheet.pdf