Bel Fuse Inc. CN0967C18A14S8-240
CN0967C18A14S8-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18A14S8-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 14C 14#16 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C18A14S8-240.pdf
Availability of CN0967C18A14S8-240
QUANTITY
CN0967C18A14S8-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18A14S8-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C18A14S8-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18A14S8-240
Related LinksCN0967C18, CN0967C18A14S8-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18A14S8-240 Details Description
Related parts for CN0967C18A14S8-240
THYRISTOR 320V 250A DO-214 SMD datasheet.pdf
HEADER OPEN .018"DIA .400 22POS datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V datasheet.pdf
CONN HEADER 10POS R/A .156 TIN datasheet.pdf
RES ARRAY 2 RES 18K OHM 1210 datasheet.pdf
RES 412K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 16.424K OHM 0.6W 0.01% RAD datasheet.pdf
BS II DUAL RA datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf