Bel Fuse Inc. CN0967C18G14S9-200
CN0967C18G14S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18G14S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 14C 14#16 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C18G14S9-200.pdf
Availability of CN0967C18G14S9-200
QUANTITY
CN0967C18G14S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18G14S9-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C18G14S9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18G14S9-200
Related LinksCN0967C18, CN0967C18G14S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18G14S9-200 Details Description
Related parts for CN0967C18G14S9-200
CONN EDGECARD 50POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
TOOL HAND CRIMPER & DIE SET datasheet.pdf
CONN PLUG 18POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES SMD 34.8KOHM 0.1% 1/10W 0805 datasheet.pdf
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1 3/8" datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 8A 125V datasheet.pdf
FIXED IND 220UH 213MA 7.45 OHM datasheet.pdf