Bel Fuse Inc. CN0967C18G31S6Y040
CN0967C18G31S6Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C18G31S6Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 31C 31#20 S TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C18G31S6Y040.pdf
Availability of CN0967C18G31S6Y040
QUANTITY
CN0967C18G31S6Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C18G31S6Y040
Internal Part NumberEIS-CN0967C18G31S6Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C18G31S6Y040
Related LinksCN0967C18, CN0967C18G31S6Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C18G31S6Y040 Details Description
Related parts for CN0967C18G31S6Y040
IC MCU 8BIT 3KB EPROM 18CDIP datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 50W datasheet.pdf
IMP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 1A SOD123S datasheet.pdf
FERR BEAD 33 OHM 700MA 0402 SMD datasheet.pdf
CONN FPC BOTTOM 19POS 0.30MM R/A datasheet.pdf
CAP CER 180PF 50V NP0 RADIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .156" datasheet.pdf
POLYSWITCH PTC RESET 5A HOLD datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 50V SNAP datasheet.pdf