Bel Fuse Inc. CN0967C20A41S6-200
CN0967C20A41S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C20A41S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 41C 41#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C20A41S6-200.pdf
Availability of CN0967C20A41S6-200
QUANTITY
CN0967C20A41S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C20A41S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C20A41S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C20A41S6-200
Related LinksCN0967C20, CN0967C20A41S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C20A41S6-200 Details Description
Related parts for CN0967C20A41S6-200
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V datasheet.pdf
IC REG BUCK 1.8V 3A SYNC 14TSSOP datasheet.pdf
RES SMD 475 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC CPLD 288MC 7.5NS 256FBGA datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 50V X8L RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W datasheet.pdf
RES 690 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 8.45 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
HEATSHRINK 1/8 BK 48" datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS .100" datasheet.pdf