Bel Fuse Inc. CN0967C20G28S8-000
CN0967C20G28S8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C20G28S8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 24#20 4#12 S TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C20G28S8-000.pdf
Availability of CN0967C20G28S8-000
QUANTITY
CN0967C20G28S8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C20G28S8-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C20G28S8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C20G28S8-000
Related LinksCN0967C20, CN0967C20G28S8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C20G28S8-000 Details Description
Related parts for CN0967C20G28S8-000
AC/DC CONVERTER 15V 50W datasheet.pdf
IC MCU 16/32B 512K FLASH 100QFP datasheet.pdf
IC DAC NANO 12BIT DUAL 10-MSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 72POS .100 EYELET datasheet.pdf
RES 316 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20V 10% 2910 datasheet.pdf
RES 16 OHM 2% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 5.23K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
SUBMINI SW 125/250VAC 0.1A datasheet.pdf
CAP ALUM 6800UF 20% 450V SCREW datasheet.pdf