Bel Fuse Inc. CN0967C20G39S7-000
CN0967C20G39S7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C20G39S7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 37#20 2#16 S TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C20G39S7-000.pdf
Availability of CN0967C20G39S7-000
QUANTITY
CN0967C20G39S7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C20G39S7-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C20G39S7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C20G39S7-000
Related LinksCN0967C20, CN0967C20G39S7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C20G39S7-000 Details Description
Related parts for CN0967C20G39S7-000
IC 3V PROM SER 10K 8-SOIC datasheet.pdf
CONN RCPT 80POS .050 VERT SCA-2 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf
CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
Z-PACK M.CODING KEY datasheet.pdf
CONV DC/DC 3W 18-72VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER 6-USP datasheet.pdf
HEATSINK 40X40X10MM L-TAB datasheet.pdf
CONN RCPT 17POS PNL MNT SKT datasheet.pdf