Bel Fuse Inc. CN0967C22A12P8-000
CN0967C22A12P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22A12P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 12C 12#12 P RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C22A12P8-000.pdf
Availability of CN0967C22A12P8-000
QUANTITY
CN0967C22A12P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22A12P8-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C22A12P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22A12P8-000
Related LinksCN0967C22, CN0967C22A12P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22A12P8-000 Details Description
Related parts for CN0967C22A12P8-000
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.5MM datasheet.pdf
RES SMD 2.4K OHM 0.5% 1/4W 1206 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V NP0 1210 datasheet.pdf
IC REG LDO ADJ 0.5A 6TDFN datasheet.pdf
30M ENCODER CABLE CRGA datasheet.pdf
RF MODULE TXRX 802.11G 2.4GHZ datasheet.pdf
TOOL F/O CLEANER FOR F2 CTS datasheet.pdf
LED EASYWHT COOL WHT 5000K 2SMD datasheet.pdf
STEEL INNER PANEL datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 30W datasheet.pdf