Bel Fuse Inc. CN0967C22A19P6-240
CN0967C22A19P6-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22A19P6-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 19C 19#16 P RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C22A19P6-240.pdf
Availability of CN0967C22A19P6-240
QUANTITY
CN0967C22A19P6-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22A19P6-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C22A19P6-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22A19P6-240
Related LinksCN0967C22, CN0967C22A19P6-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22A19P6-240 Details Description
Related parts for CN0967C22A19P6-240
CONN TERM BLOCK 9POS 5.08MM PCB datasheet.pdf
CAP CER 120PF 300V 1111 datasheet.pdf
IC OPAMP CURR SENSE TSOT23-5 datasheet.pdf
DIODE ZENER 110V 1.5W DO204AL datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 3POS STR 5.08MM datasheet.pdf
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL datasheet.pdf
FAN AXIAL 50X20MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5MM datasheet.pdf
Connector Socket 7 Position 0.070" (1.78mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM datasheet.pdf
Virtex-E 1.8 V Extended Memory FPGA Field Programmable Gate Arrays IC datasheet.pdf