Bel Fuse Inc. CN0967C22A19P7-000
CN0967C22A19P7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22A19P7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P RECP AN LC
Datasheet Download
CN0967C22A19P7-000.pdf
Availability of CN0967C22A19P7-000
QUANTITY
CN0967C22A19P7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22A19P7-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C22A19P7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22A19P7-000
Related LinksCN0967C22, CN0967C22A19P7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22A19P7-000 Details Description
Related parts for CN0967C22A19P7-000
FIXED IND 22UH 110MA 4 OHM SMD datasheet.pdf
FIXED IND 47UH 110MA 4.3 OHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 1.4 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
IC UART FIFO 16B OCTAL 100QFP datasheet.pdf
RES SMD 15 OHM 0.5% 1/10W 0805 datasheet.pdf
FET RF LDMOS 28V 500MA NI780S-4 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 66W datasheet.pdf
RES 806 OHM 1/2W .25% AXIAL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X15MM L-TAB datasheet.pdf
OSC XO 48.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf