Amphenol Industrial 97-3108B28-17PX-417
97-3108B28-17PX-417 picture photo
Mfg. Part Number
97-3108B28-17PX-417
Brief Description
AB 15C 15#16 PIN PLUG
Datasheet Download
97-3108B28-17PX-417.pdf
Availability of 97-3108B28-17PX-417
QUANTITY
97-3108B28-17PX-417 Order Process
Ship out your order
Specifications of 97-3108B28-17PX-417
Internal Part NumberEIS-97-3108B28-17PX-417
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)97-3108B28-17PX-417
Related Links97-3108B2, 97-3108B28-17PX-417 Datasheet, Amphenol Industrial Distributor
97-3108B28-17PX-417 Details Description
Related parts for 97-3108B28-17PX-417
RES 0.05 OHM 3W 3% AXIAL datasheet.pdf
TRANS NPN 400V 1A TO-92AP datasheet.pdf
CAP ALUM 180UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 25W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 50W datasheet.pdf
RES 93.1 OHM 1.75W 1% AXIAL datasheet.pdf
DSUB-ME-CR-KON.AWG24-28;AFS3;RR1 datasheet.pdf
DIODE ZENER 91V 1W DO213AB datasheet.pdf
CTV 4C 4#8(COAX) PIN PLUG datasheet.pdf
TV 23 CAP & CHAIN RECP NI datasheet.pdf
PT FO 2.0MM OFNR XG LC SC YEL datasheet.pdf