Bel Fuse Inc. CN0967C22G55S10-200
CN0967C22G55S10-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22G55S10-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 55C 55#20 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C22G55S10-200.pdf
Availability of CN0967C22G55S10-200
QUANTITY
CN0967C22G55S10-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22G55S10-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C22G55S10-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22G55S10-200
Related LinksCN0967C22, CN0967C22G55S10-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22G55S10-200 Details Description
Related parts for CN0967C22G55S10-200
CONN IDC 14POS .100 GOLD 24AWG datasheet.pdf
CAP TANT 3.3UF 16V 10% RADIAL datasheet.pdf
MOSFET P-CH 20V 4.7A 6-TSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 50POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TERM BLOCK PLUG 7POS 270DEG 5MM datasheet.pdf
CONN PLUG 66POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONN RCPT 9POS PANEL MNT W/PINS datasheet.pdf