Bel Fuse Inc. CN0967C22S19P8-040
CN0967C22S19P8-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C22S19P8-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 P RECP SS LC
Datasheet Download
CN0967C22S19P8-040.pdf
Availability of CN0967C22S19P8-040
QUANTITY
CN0967C22S19P8-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C22S19P8-040
Internal Part NumberEIS-CN0967C22S19P8-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C22S19P8-040
Related LinksCN0967C22, CN0967C22S19P8-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C22S19P8-040 Details Description
Related parts for CN0967C22S19P8-040
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 1.5A 8SOIC datasheet.pdf
OSC PROG CMOS 1.8V 150PPM OE SMD datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 40V 8A TO263AB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W datasheet.pdf
RES 10K OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
RES 22.1 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5.1V DUAL 15V datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 75W datasheet.pdf