Bel Fuse Inc. CN0967C24A61SN-200
CN0967C24A61SN-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24A61SN-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 61C 61#20 S RECP AN WC
Datasheet Download
CN0967C24A61SN-200.pdf
Availability of CN0967C24A61SN-200
QUANTITY
CN0967C24A61SN-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24A61SN-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C24A61SN-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24A61SN-200
Related LinksCN0967C24, CN0967C24A61SN-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24A61SN-200 Details Description
Related parts for CN0967C24A61SN-200
JUMPER-H9991TR/1852WH/H9991TR 2" datasheet.pdf
IC AC/DC CONV 5V 200MA SIP10 datasheet.pdf
RES SMD 6.98K OHM 1% 1/2W 1210 datasheet.pdf
IC CLK FREQ SYNTH CPU 75MHZ datasheet.pdf
CONN RCPT 15POS WALL MNT W/SCKT datasheet.pdf
NON-STACK-THRU 120PIN SLD MODULE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.8V 150W datasheet.pdf
RES SMD 62 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 5V 10W datasheet.pdf
REED SENSORS datasheet.pdf
CONN DSUB 78POS M HD. PC datasheet.pdf
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323 datasheet.pdf