Bel Fuse Inc. CN0967C24G30P8-000
CN0967C24G30P8-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G30P8-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C24G30P8-000.pdf
Availability of CN0967C24G30P8-000
QUANTITY
CN0967C24G30P8-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G30P8-000
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G30P8-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G30P8-000
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G30P8-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G30P8-000 Details Description
Related parts for CN0967C24G30P8-000
IC REG LDO 3V 0.15A SOT23A-3 datasheet.pdf
TAPE MASK PERFORMANCE 18MM X 55M datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
FIXED IND 1MH 2.9A 330 MOHM TH datasheet.pdf
OPTO INTERRUPTER datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W datasheet.pdf
CONN INLINE PLUG 16PIN SLD CUP datasheet.pdf
FERRITE BEAD CORE EMI 2.4MM datasheet.pdf
OSC XO 148.5MHZ LVPECL SMD datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM R-TAB T412 datasheet.pdf
CAP CER 1.9PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
CAP CER 2.2UF 50V X5R 0805 datasheet.pdf