Bel Fuse Inc. CN0967C24G30PN-040
CN0967C24G30PN-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G30PN-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 30C 30#16 P TH RECP LC
Datasheet Download
CN0967C24G30PN-040.pdf
Availability of CN0967C24G30PN-040
QUANTITY
CN0967C24G30PN-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G30PN-040
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G30PN-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G30PN-040
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G30PN-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G30PN-040 Details Description
Related parts for CN0967C24G30PN-040
CONN RECEPT PIN .015-.025" .125" datasheet.pdf
RES SMD 300 OHM 0.05% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 2A 24V datasheet.pdf
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V datasheet.pdf
FUSE CLIP CART 600V 60A CHASSIS datasheet.pdf
Connector Quick Connect Receptacle 14-18 AWG 0.312" (7.92mm) Crimp datasheet.pdf
ANTENNA GSM QUAD-BAND PCB datasheet.pdf
CAP CER 0.1PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
LED SPACER 5MM T-1-3/4 BLK 13MM datasheet.pdf
CONN HEADER 27POS .100" GOLD datasheet.pdf
CAP CER 1UF 10V 20% X6S 0603 datasheet.pdf