Bel Fuse Inc. CN0967C24G30S6-200
CN0967C24G30S6-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G30S6-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S TH RECP WC
Datasheet Download
CN0967C24G30S6-200.pdf
Availability of CN0967C24G30S6-200
QUANTITY
CN0967C24G30S6-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G30S6-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G30S6-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G30S6-200
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G30S6-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G30S6-200 Details Description
Related parts for CN0967C24G30S6-200
CAP CER 68UF 10V X5R 2220 datasheet.pdf
Crystal 14.31818MHz 30ppm 20pF 80 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf
IC DAC V-OUT +5V 14BIT 8-SOIC datasheet.pdf
CTW MALE PIN PLATED datasheet.pdf
CAP CER 68PF 250V NP0 0805 datasheet.pdf
RES 17.8K OHM 1% 1W AXIAL datasheet.pdf
RES 100 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 155VIN 5.2VOUT 50W datasheet.pdf
1.5/PK" SQUARE - 5/PK datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
STRIPPER datasheet.pdf
CAP FILM 50UF 5% 600VDC RADIAL datasheet.pdf