Bel Fuse Inc. CN0967C24G43S6Y240
CN0967C24G43S6Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24G43S6Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 43C 23#20 20#16 S TH REC
Datasheet Download
CN0967C24G43S6Y240.pdf
Availability of CN0967C24G43S6Y240
QUANTITY
CN0967C24G43S6Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24G43S6Y240
Internal Part NumberEIS-CN0967C24G43S6Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24G43S6Y240
Related LinksCN0967C24, CN0967C24G43S6Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24G43S6Y240 Details Description
Related parts for CN0967C24G43S6Y240
LAMP INCAN 12V T-1 BI-PIN KB/YB datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
RES 50 OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
HEX STANDOFF M2.5 NYLON 24MM datasheet.pdf
DECI-CENTER JUMPERS 4POS datasheet.pdf