Bel Fuse Inc. CN0967C24S30S10-200
CN0967C24S30S10-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24S30S10-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S RECP SS WC
Datasheet Download
CN0967C24S30S10-200.pdf
Availability of CN0967C24S30S10-200
QUANTITY
CN0967C24S30S10-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24S30S10-200
Internal Part NumberEIS-CN0967C24S30S10-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24S30S10-200
Related LinksCN0967C24, CN0967C24S30S10-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24S30S10-200 Details Description
Related parts for CN0967C24S30S10-200
CONN RCPT 39POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 10W 48VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W datasheet.pdf
RES 264 OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
RES 3.83K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 220UF 10% 10V AXIAL datasheet.pdf
IC TDM/TSI ST-BUS 32CH 28PLCC datasheet.pdf
CONN ADAPT PLUG-PLUG MCX 75OHM datasheet.pdf
CONTROL TEMP/PROC RELAY OUT 24V datasheet.pdf
CAP FILM 6800PF 10% 1KVDC RADIAL datasheet.pdf