Bel Fuse Inc. CN0967C24S30S10-240
CN0967C24S30S10-240 picture photo
Mfg. Part Number
CN0967C24S30S10-240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 30C 30#16 S RECP SS WC
Datasheet Download
CN0967C24S30S10-240.pdf
Availability of CN0967C24S30S10-240
QUANTITY
CN0967C24S30S10-240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN0967C24S30S10-240
Internal Part NumberEIS-CN0967C24S30S10-240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN0967C24S30S10-240
Related LinksCN0967C24, CN0967C24S30S10-240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN0967C24S30S10-240 Details Description
Related parts for CN0967C24S30S10-240
RES SMD 1.24K OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 191 OHM 0.02% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 25W datasheet.pdf
LI-ION POWER PACK-CHARGER BOEBOT datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 9POS PNL MNT SKT datasheet.pdf
CONN RCPT 21POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
OSC MEMS 50.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
RES SMD 442 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf