Bel Fuse Inc. CN1020A10G05S7-200
CN1020A10G05S7-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A10G05S7-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 S BY PLUG WC
Datasheet Download
CN1020A10G05S7-200.pdf
Availability of CN1020A10G05S7-200
QUANTITY
CN1020A10G05S7-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A10G05S7-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A10G05S7-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A10G05S7-200
Related LinksCN1020A10, CN1020A10G05S7-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A10G05S7-200 Details Description
Related parts for CN1020A10G05S7-200
Crystal 25.0000MHz 50ppm 18pF 40 Ohm -20°C - 70°C Surface Mount 4-SOJ, 2.60mm pitch datasheet.pdf
BOARD EVAL W/SI3201 INTERFACE datasheet.pdf
SWITCH ROLLER SPDT 16A QC TERM datasheet.pdf
IC SWITCH QUAD SPST 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 113K OHM 1% 1/20W 0201 datasheet.pdf
CAP CER 56PF 500V NP0 1825 datasheet.pdf
MOSFET OMNI N-CH 70V 10A D2PAK datasheet.pdf
LED XLAMP WARM WHITE 3250K 2SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 150W datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 1/2W 2516 WIDE datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 10% 100VDC RDL datasheet.pdf