Bel Fuse Inc. CN1020A16G10P7-040
CN1020A16G10P7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A16G10P7-040
Brief Description
26500 10C 10#16 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A16G10P7-040.pdf
Availability of CN1020A16G10P7-040
QUANTITY
CN1020A16G10P7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A16G10P7-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A16G10P7-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A16G10P7-040
Related LinksCN1020A16, CN1020A16G10P7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A16G10P7-040 Details Description
Related parts for CN1020A16G10P7-040
CARDEDGE 30POS DUAL .100 GREEN datasheet.pdf
SENSOR ACTUATOR BOX 4SLOT 4POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 300W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.2V 25W datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
IC ADJ OV/OC PROTECTOR 14TSSOP datasheet.pdf
CONN RCPT FMALE 5POS 1.83M 16AWG datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 53POS WALL MNT SKT datasheet.pdf
CONTACT SKT SIZE 22 datasheet.pdf
IC MMIC MIXER DBL-BAL 8MSOP datasheet.pdf
LED COB CXA1507 2000K WHITE SMD datasheet.pdf
6800UF 420V 76X146MM 85C 2000H datasheet.pdf