Bel Fuse Inc. CN1020A16G10S8-040
CN1020A16G10S8-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A16G10S8-040
Brief Description
26500 10C 10#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A16G10S8-040.pdf
Availability of CN1020A16G10S8-040
QUANTITY
CN1020A16G10S8-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A16G10S8-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A16G10S8-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A16G10S8-040
Related LinksCN1020A16, CN1020A16G10S8-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A16G10S8-040 Details Description
Related parts for CN1020A16G10S8-040
OPTOISO 5.3KV TRANS W/BASE 6DIP datasheet.pdf
LED RED CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156 WW datasheet.pdf
RES 39.2K OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
ZACK STRIP 10-SECTION WHITE datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 10W datasheet.pdf
TV 16C 16#16 PIN RECP datasheet.pdf
LED DRIVER 200W 32V 120-277 datasheet.pdf