Bel Fuse Inc. CN1020A16G24S8Y040
CN1020A16G24S8Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A16G24S8Y040
Brief Description
26500 24C 24#20 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A16G24S8Y040.pdf
Availability of CN1020A16G24S8Y040
QUANTITY
CN1020A16G24S8Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A16G24S8Y040
Internal Part NumberEIS-CN1020A16G24S8Y040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A16G24S8Y040
Related LinksCN1020A16, CN1020A16G24S8Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A16G24S8Y040 Details Description
Related parts for CN1020A16G24S8Y040
JUMPER-H1500TR/A3048G/H1500TR 6" datasheet.pdf
IC DAC 12BIT R-R SGL 3-5V 8SOIC datasheet.pdf
RES SMD 178 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT JAM NUT 3POS W/SCKT datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 64KB FLASH 64TQFP datasheet.pdf
CABLE 4COND 18AWG RED 500' datasheet.pdf
CONN HEADER 34POS .100" R/A GOLD datasheet.pdf
Connector Socket 10 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole, Right Angle datasheet.pdf
SENSOR TEMPERATURE 1-WIRE TO92-3 datasheet.pdf
LED COOL WHITE 5650K 80CRI 4SMD datasheet.pdf
CONN HDR 3MM VERT PCB 3POS datasheet.pdf