Bel Fuse Inc. CN1020A18A14SN-200
CN1020A18A14SN-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18A14SN-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 14C 14#16 S PLUG AN WC
Datasheet Download
CN1020A18A14SN-200.pdf
Availability of CN1020A18A14SN-200
QUANTITY
CN1020A18A14SN-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18A14SN-200
Internal Part NumberEIS-CN1020A18A14SN-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18A14SN-200
Related LinksCN1020A18, CN1020A18A14SN-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18A14SN-200 Details Description
Related parts for CN1020A18A14SN-200
DIODE ZENER 3.9V 150MW SMINI2 datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1A 60 MOHM SMD datasheet.pdf
RES SMD 16 OHM 5% 5W Z BEND datasheet.pdf
RES 91K OHM 1/4W 5% CF MINI datasheet.pdf
RES SMD 626 OHM 0.1% 0.4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 330K OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
RES CHAS MNT 3.49 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CONVERT DC/DC 165VIN 48VOUT 50W datasheet.pdf
SAFETY LASER SCANNER datasheet.pdf
SWITCH LEVER SPST-NO 6A datasheet.pdf