Bel Fuse Inc. CN1020A18G08S10-040
CN1020A18G08S10-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G08S10-040
Brief Description
26500 8C 8#12 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G08S10-040.pdf
Availability of CN1020A18G08S10-040
QUANTITY
CN1020A18G08S10-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G08S10-040
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G08S10-040
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G08S10-040
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G08S10-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G08S10-040 Details Description
Related parts for CN1020A18G08S10-040
CONN PC PIN CIRC .094DIA TINLEAD datasheet.pdf
IC OTP 256KBIT 45NS 28DIP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 60POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .156 EXTEND datasheet.pdf
MOSFET OMNIFET 70V 5A DPAK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 25 Circuit 0.438" (11.12mm) datasheet.pdf
TVS DIODE 20VWM 32.4VC P600 datasheet.pdf
RES 300 OHM 2/3W 0.01% AXIAL datasheet.pdf
OSC XO 9.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS INLINE PIN datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 15 Circuit 0.433" (11.00mm) datasheet.pdf