Bel Fuse Inc. CN1020A18G11P6-000
CN1020A18G11P6-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A18G11P6-000
Brief Description
26500 10#16 1#2 P BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A18G11P6-000.pdf
Availability of CN1020A18G11P6-000
QUANTITY
CN1020A18G11P6-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A18G11P6-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A18G11P6-000
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A18G11P6-000
Related LinksCN1020A18, CN1020A18G11P6-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A18G11P6-000 Details Description
Related parts for CN1020A18G11P6-000
FIXED IND 3.3UH 2.15A 58 MOHM datasheet.pdf
CONN PIN IDC 26POS W/ FLANGE datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5MM datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 15POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
RES 2.74K OHM 1/2W .1% AXIAL datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GATE DRVR 16SOIC datasheet.pdf
RES SMD 360 OHM 1W 1206 WIDE datasheet.pdf
LED T3 1/4 COOL WHITE 230V BA9S datasheet.pdf
Crystal 54.0000MHz 10ppm 8pF 60 Ohm -40°C - 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC) datasheet.pdf