Bel Fuse Inc. CN1020A22G19S7-000
CN1020A22G19S7-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1020A22G19S7-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 19C 19#16 S BY PLUG LC
Datasheet Download
CN1020A22G19S7-000.pdf
Availability of CN1020A22G19S7-000
QUANTITY
CN1020A22G19S7-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1020A22G19S7-000
Internal Part NumberEIS-CN1020A22G19S7-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1020A22G19S7-000
Related LinksCN1020A22, CN1020A22G19S7-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1020A22G19S7-000 Details Description
Related parts for CN1020A22G19S7-000
HEATSHRINK DUAL WALL 1"X4' BLK datasheet.pdf
DIP CABLE - HDM14H/AE14G/X datasheet.pdf
IC LI-ION BATT PROTECT 8-TSSOP datasheet.pdf
CABLE USB A-MINI B 5PIN V2.0 2M datasheet.pdf
CAP CER 4.3PF 250V NP0 0603 datasheet.pdf
DGTL O-SCOPE 100MHZ 2CH 500MS/S datasheet.pdf
PC TERM BLOCK 10MM 3POS GREEN datasheet.pdf
RES 40.04K OHM 1/2W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CAP TANT 22UF 20V 10% 2312 datasheet.pdf
CONN HEADER 60POS T/H R/A datasheet.pdf