Bel Fuse Inc. CN1021A10G05P10Y040
CN1021A10G05P10Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A10G05P10Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 5C 5#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A10G05P10Y040.pdf
Availability of CN1021A10G05P10Y040
QUANTITY
CN1021A10G05P10Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A10G05P10Y040
Internal Part NumberEIS-CN1021A10G05P10Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A10G05P10Y040
Related LinksCN1021A10, CN1021A10G05P10Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A10G05P10Y040 Details Description
Related parts for CN1021A10G05P10Y040
SWITCH PUSHBUTTON SPDT 6A 120V datasheet.pdf
CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD datasheet.pdf
IC DAC 12BIT LC2MOS DUAL 28-PLCC datasheet.pdf
IC REG LDO 3.3V 0.3A SOT223 datasheet.pdf
RES SMD 294 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN MAG-MATE 22-24AWG PCB datasheet.pdf
RES 226 OHM 1/4W 0.1% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 100W datasheet.pdf
RES 68 OHM 10W 5% RADIAL datasheet.pdf