Bel Fuse Inc. CN1021A10G05P8-200
CN1021A10G05P8-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A10G05P8-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 5C 5#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A10G05P8-200.pdf
Availability of CN1021A10G05P8-200
QUANTITY
CN1021A10G05P8-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A10G05P8-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A10G05P8-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A10G05P8-200
Related LinksCN1021A10, CN1021A10G05P8-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A10G05P8-200 Details Description
Related parts for CN1021A10G05P8-200
FIXED IND 220NH 1.4A 100 MOHM TH datasheet.pdf
FUSE AUTO 50A 32VDC AUTO LINK datasheet.pdf
CAP CER 0.012UF 50V 10% BX 1805 datasheet.pdf
RES 10 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
CAP ALUM 8200UF 20% 16V SNAP datasheet.pdf
FIXED IND 560UH 310MA 1.61 OHM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 18POS TIN datasheet.pdf
RFID INLAY PS WET UHF AD-806U7 datasheet.pdf
IC ANALOG SWITCH 12WLP datasheet.pdf
CAP FILM 0.0051UF 5% 1600VDC AXI datasheet.pdf