Bel Fuse Inc. CN1021A10G20P9-040
CN1021A10G20P9-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A10G20P9-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 2C 2#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A10G20P9-040.pdf
Availability of CN1021A10G20P9-040
QUANTITY
CN1021A10G20P9-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A10G20P9-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A10G20P9-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A10G20P9-040
Related LinksCN1021A10, CN1021A10G20P9-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A10G20P9-040 Details Description
Related parts for CN1021A10G20P9-040
BATTERY PK S-HD 12.0V C SZ ZINC datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 200V 400MA SOT23 datasheet.pdf
SENSOR 500PSI 7/16-20UNF .5-4.5V datasheet.pdf
CBL SMA R/A PLUG-PLUG RG316 36" datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 30W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 2POS PIN datasheet.pdf
XFMR 50/60HZ FL 1000:1 50A datasheet.pdf
RES 1K OHM 2W 0.1% RADIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 55POS INLINE PIN datasheet.pdf
OSC XO 11.52MHZ HCMOS TTL PC PIN datasheet.pdf
CAP FILM 75NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf
1800UF 420V 40X100MM 85C 5000H datasheet.pdf