Bel Fuse Inc. CN1021A14G15P7Y040
CN1021A14G15P7Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A14G15P7Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A14G15P7Y040.pdf
Availability of CN1021A14G15P7Y040
QUANTITY
CN1021A14G15P7Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A14G15P7Y040
Internal Part NumberEIS-CN1021A14G15P7Y040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A14G15P7Y040
Related LinksCN1021A14, CN1021A14G15P7Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A14G15P7Y040 Details Description
Related parts for CN1021A14G15P7Y040
IDC CABLE - MSD34K/MC34G/MSD34K datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC SDRAM 256MBIT 143MHZ 90FBGA datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 450V RADIAL datasheet.pdf
CAP TANT POLY 150UF 6.3V 2917 datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
SUPPORT BRACKET datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 40W datasheet.pdf