Bel Fuse Inc. CN1021A14G15P8Y040
CN1021A14G15P8Y040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A14G15P8Y040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 15C 15#20 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A14G15P8Y040.pdf
Availability of CN1021A14G15P8Y040
QUANTITY
CN1021A14G15P8Y040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A14G15P8Y040
Internal Part NumberEIS-CN1021A14G15P8Y040
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A14G15P8Y040
Related LinksCN1021A14, CN1021A14G15P8Y040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A14G15P8Y040 Details Description
Related parts for CN1021A14G15P8Y040
IC MCU 8BIT 60KB FLASH 64QFP datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 8POS JAM NUT SCKT datasheet.pdf
RES ARRAY 7 RES 10 OHM 8SIP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
RES 63.4K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET 240POS 5ROW R/A GOLD datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
TIP CHISEL PLATED .40 datasheet.pdf
FAN 12VDC 60X20MM 3WR datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 400VDC RAD datasheet.pdf