Bel Fuse Inc. CN1021A16G10P9-000
CN1021A16G10P9-000 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A16G10P9-000
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10C 10#16 P BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A16G10P9-000.pdf
Availability of CN1021A16G10P9-000
QUANTITY
CN1021A16G10P9-000 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A16G10P9-000
Internal Part NumberEIS-CN1021A16G10P9-000
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A16G10P9-000
Related LinksCN1021A16, CN1021A16G10P9-000 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A16G10P9-000 Details Description
Related parts for CN1021A16G10P9-000
RES SMD 11.5KOHM 0.25% 1/4W 1206 datasheet.pdf
RES SMD 102 OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN CARD EXTEND 216POS .050" datasheet.pdf
RES SMD 49.9 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf