Bel Fuse Inc. CN1021A16G10S7-040
CN1021A16G10S7-040 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A16G10S7-040
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
26500 10C 10#16 S BY RECP LC
Datasheet Download
CN1021A16G10S7-040.pdf
Availability of CN1021A16G10S7-040
QUANTITY
CN1021A16G10S7-040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A16G10S7-040
Internal Part NumberEIS-CN1021A16G10S7-040
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A16G10S7-040
Related LinksCN1021A16, CN1021A16G10S7-040 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A16G10S7-040 Details Description
Related parts for CN1021A16G10S7-040
RES 620 OHM 1/2W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 200 OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
RESISTOR METAL FILM 1W 100 OHM datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5.08MM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 125W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 75W datasheet.pdf
BUTTON/LENS PROJ COLOR WHITE CAP datasheet.pdf
CBL RIBN 42COND 0.039 GRAY 100M datasheet.pdf
TRANSF 600 OHM 100MA DC TEL datasheet.pdf