Bel Fuse Inc. CN1021A16G10S9-200
CN1021A16G10S9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A16G10S9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 10C 10#16 S BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A16G10S9-200.pdf
Availability of CN1021A16G10S9-200
QUANTITY
CN1021A16G10S9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A16G10S9-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A16G10S9-200
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A16G10S9-200
Related LinksCN1021A16, CN1021A16G10S9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A16G10S9-200 Details Description
Related parts for CN1021A16G10S9-200
CAP THIN FILM 12PF 10V 0201 datasheet.pdf
RES SMD 100K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HDR BRKWAY .100 21POS VERT datasheet.pdf
CAP CER 100PF 3KV RADIAL datasheet.pdf
EVAL BOARD datasheet.pdf
Crystal 15.0000MHz 30ppm Series 40 Ohm -20°C - 70°C Through Hole HC49/US datasheet.pdf
KE/KG FUSE DRAWER 2P 10A datasheet.pdf
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
Connector Socket 32 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP FILM 0.39UF 10% 450VDC RAD datasheet.pdf
FAN AXIAL 92X25MM TACH 12VDC datasheet.pdf