Bel Fuse Inc. CN1021A18G31P8Y240
CN1021A18G31P8Y240 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A18G31P8Y240
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 31C 31#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A18G31P8Y240.pdf
Availability of CN1021A18G31P8Y240
QUANTITY
CN1021A18G31P8Y240 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A18G31P8Y240
Internal Part NumberEIS-CN1021A18G31P8Y240
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A18G31P8Y240
Related LinksCN1021A18, CN1021A18G31P8Y240 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A18G31P8Y240 Details Description
Related parts for CN1021A18G31P8Y240
MOSFET P-CH 100V 4A D2PAK datasheet.pdf
RES ARRAY 4 RES 1.6K OHM 1206 datasheet.pdf
XFRMR 4PORT 1:2 1.2MH SMD datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 4A 277VAC 250VDC datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL datasheet.pdf
CONN SOCKET 8POS 2MM IDC datasheet.pdf
CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS datasheet.pdf
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 10K OHM 0.1% 1/2W 1010 datasheet.pdf
IC MCU ARM 512KB FLASH 208TFBGA datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 0.3A SOT-23-5 datasheet.pdf
CAP CER 1.1PF 100V NP0 0603 datasheet.pdf