Bel Fuse Inc. CN1021A24G57P9-200
CN1021A24G57P9-200 picture photo
Mfg. Part Number
CN1021A24G57P9-200
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
26500 2#12 55#20 P BY RECP WC
Datasheet Download
CN1021A24G57P9-200.pdf
Availability of CN1021A24G57P9-200
QUANTITY
CN1021A24G57P9-200 Order Process
Ship out your order
Specifications of CN1021A24G57P9-200
Internal Part NumberEIS-CN1021A24G57P9-200
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CN1021A24G57P9-200
Related LinksCN1021A24, CN1021A24G57P9-200 Datasheet, Bel Fuse Inc. Distributor
CN1021A24G57P9-200 Details Description
Related parts for CN1021A24G57P9-200
FUSE GLASS 315MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
RES SMD 5.1K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN HEADER 74POS DUAL 2MM T/H datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS R/A .125 SLD datasheet.pdf
SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES 680K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
APPLIANCE INLET FLTR 10A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W datasheet.pdf
CONN CIC FFC RCPT 9POS 2.54MM datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole Solder datasheet.pdf