IXYS Integrated Circuits Division CPC5623A
CPC5623A picture photo
Mfg. Part Number
CPC5623A
Manufacturer
Product Category
Interface - Telecom
Brief Description
DAA LITELINK III RING DETECT
Datasheet Download
CPC5623A.pdf
Availability of CPC5623A
QUANTITY
CPC5623A Order Process
Ship out your order
Specifications of CPC5623A
Internal Part NumberEIS-CPC5623A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package50
Category Integrated Circuits (ICs)
FamilyInterface - Telecom
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPC5623A
Related LinksCPC5, CPC5623A Datasheet, IXYS Integrated Circuits Division Distributor
CPC5623A Details Description
Related parts for CPC5623A
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 9V 5W datasheet.pdf
CONN EDGECARD 22POS .156 EYELET datasheet.pdf
RES SMD 1.62K OHM 0.1% 1/2W 2512 datasheet.pdf
FIXED IND 470NH 1.1A 42 MOHM SMD datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0612 datasheet.pdf
RES 10.2 OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 46POS STRAIGHT SCKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 0.001 OHM .25% 2.5W datasheet.pdf
RES SMD 562K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR datasheet.pdf
CAP FILM 0.33UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf