Eaton (formerly Cooper Bussmann) CPL2-3-50TR-R
CPL2-3-50TR-R picture photo
Mfg. Part Number
CPL2-3-50TR-R
Manufacturer
Product Category
Arrays, Signal Transformers
Brief Description
FIXED INDUCTOR 3 PHASE 400NH 10A
Datasheet Download
CPL2-3-50TR-R.pdf
Availability of CPL2-3-50TR-R
QUANTITY
CPL2-3-50TR-R Order Process
Ship out your order
Specifications of CPL2-3-50TR-R
Internal Part NumberEIS-CPL2-3-50TR-R
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package600
Category Inductors, Coils, Chokes
FamilyArrays, Signal Transformers
Series-
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPL2-3-50TR-R
Related LinksCPL2-3, CPL2-3-50TR-R Datasheet, Eaton (formerly Cooper Bussmann) Distributor
CPL2-3-50TR-R Details Description
Related parts for CPL2-3-50TR-R
IC OPAMP GP 10MHZ 8SOIC datasheet.pdf
CARD EDGE 30POS DL .125X.250 BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .100 SLD datasheet.pdf
RES SMD 0.2 OHM 1% 1/2W 1206 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN HOOD HA3 W/CLAMP datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 50W TO204AD datasheet.pdf