Sensata Technologies/Airpax CPP11-52F-10.0A-OB-V
CPP11-52F-10.0A-OB-V picture photo
Mfg. Part Number
CPP11-52F-10.0A-OB-V
Brief Description
CIR BRKR MAG-HYDR 10A PUSH-PULL
Datasheet Download
CPP11-52F-10.0A-OB-V.pdf
Availability of CPP11-52F-10.0A-OB-V
QUANTITY
CPP11-52F-10.0A-OB-V Order Process
Ship out your order
Specifications of CPP11-52F-10.0A-OB-V
Internal Part NumberEIS-CPP11-52F-10.0A-OB-V
Breaker TypeMagnetic (Hydraulic Delay)
Current Rating10A
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CPP11-52F-10.0A-OB-V
Related LinksCPP11-52F-, CPP11-52F-10.0A-OB-V Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
CPP11-52F-10.0A-OB-V Details Description
Related parts for CPP11-52F-10.0A-OB-V
FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM datasheet.pdf
IC ARM7 MCU FLASH 128K 48-LQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X38.5MM 24VDC WIRE datasheet.pdf
RES SMD 499 OHM 1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
HEATSINK 30X30X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
CHANNEL ID CLIP 4/PC datasheet.pdf
ER 24C 24#16 PIN PLUG datasheet.pdf
15000UF 10V 30X30MM 105C 5000H datasheet.pdf
Low Cost, 250 mA Output, Single-Supply Amplifiers IC datasheet.pdf