CR Magnetics Inc. CR6211-500-20
CR6211-500-20 picture photo
Mfg. Part Number
CR6211-500-20
Datasheet Download
CR6211-500-20.pdf
Availability of CR6211-500-20
QUANTITY
CR6211-500-20 Order Process
Ship out your order
Specifications of CR6211-500-20
Internal Part NumberEIS-CR6211-500-20
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CR6211-500-20
Related LinksCR6211, CR6211-500-20 Datasheet, CR Magnetics Inc. Distributor
CR6211-500-20 Details Description
Related parts for CR6211-500-20
RES SMD 20.5 OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
OSC XO 12.352MHZ HCMOS SMD datasheet.pdf
IC PCI-VME BRIDGE 313PBGA datasheet.pdf
CABLE 2COND 16AWG NATURAL 1000' datasheet.pdf
IC CPLD 384MC 6NS 272BGA datasheet.pdf
PRESS SENS 0PSI TO 150PSO 3 PIN datasheet.pdf
Connector Socket 47 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL datasheet.pdf
SCR 1600V 25A D2PAK datasheet.pdf
RES SMD 8.35K OHM 0.1% 1/8W 0805 datasheet.pdf