CR Magnetics Inc. CR6211-500-5
CR6211-500-5 picture photo
Mfg. Part Number
CR6211-500-5
Datasheet Download
CR6211-500-5.pdf
Availability of CR6211-500-5
QUANTITY
CR6211-500-5 Order Process
Ship out your order
Specifications of CR6211-500-5
Internal Part NumberEIS-CR6211-500-5
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CR6211-500-5
Related LinksCR6211, CR6211-500-5 Datasheet, CR Magnetics Inc. Distributor
CR6211-500-5 Details Description
Related parts for CR6211-500-5
RES 390 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
TEST LEAD 18AWG 5000V RED 100' datasheet.pdf
DUCT SLT HAL FREE WHT 4X4"X 6' datasheet.pdf
RES SMD 56K OHM 0.25% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CARD EDGE 62POS DL .100X.200 BLK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 86POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP CER 0.22UF 500V X7R 1825 datasheet.pdf
THERMOSTAT 120 DEG NC TO-220 datasheet.pdf
RES SMD 0.56 OHM 5% 1/10W 0603 datasheet.pdf
RES 965 OHM 1/10W .1% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD datasheet.pdf
CAP CER 330PF 450V C0G 0805 datasheet.pdf