Daburn CRT22-5BK-100
CRT22-5BK-100 picture photo
Mfg. Part Number
CRT22-5BK-100
Brief Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK 100'
Datasheet Download
CRT22-5BK-100.pdf
Availability of CRT22-5BK-100
QUANTITY
CRT22-5BK-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRT22-5BK-100
Internal Part NumberEIS-CRT22-5BK-100
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge22 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.148" (3.76mm)
Jacket (Insulation) Thickness-
Length100' (30.5m)
Voltage25kV
Operating Temperature-90°C ~ 200°C
Jacket ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRT22-5BK-100
Related LinksCRT22-, CRT22-5BK-100 Datasheet, Daburn Distributor
CRT22-5BK-100 Details Description
Related parts for CRT22-5BK-100
RES SMD 976 OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf