Daburn CRT24-3BK-100
CRT24-3BK-100 picture photo
Mfg. Part Number
CRT24-3BK-100
Brief Description
HOOK-UP STRND 24AWG BLACK 100'
Datasheet Download
CRT24-3BK-100.pdf
Availability of CRT24-3BK-100
QUANTITY
CRT24-3BK-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRT24-3BK-100
Internal Part NumberEIS-CRT24-3BK-100
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge24 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.101" (2.57mm)
Jacket (Insulation) Thickness-
Length100' (30.5m)
Voltage15kV
Operating Temperature-90°C ~ 200°C
Jacket ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRT24-3BK-100
Related LinksCRT24-, CRT24-3BK-100 Datasheet, Daburn Distributor
CRT24-3BK-100 Details Description
Related parts for CRT24-3BK-100
REGULATOR 8V/1.5A INT SWIT HORIZ datasheet.pdf
CAP THIN FILM 4.3PF 10V 0201 datasheet.pdf
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO204AC datasheet.pdf
CONN RCPT 12POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 50W datasheet.pdf
FUSE AUTO 3A 32VDC RADIAL datasheet.pdf
IC MCU ARM 512KB FLASH 208LQFP datasheet.pdf
IC OSC CLOCK 150MHZ 6CLCC datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 15 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
BOX PLSTC GRAY/CLR 8.6"L X 6.3"W datasheet.pdf
MOLDED PARTS datasheet.pdf
CAP FILM 0.0022UF 20% 310VAC AXI datasheet.pdf