Daburn CRT24-8WH-100
CRT24-8WH-100 picture photo
Mfg. Part Number
CRT24-8WH-100
Brief Description
HOOK-UP STRND 24AWG WHITE 100'
Datasheet Download
CRT24-8WH-100.pdf
Availability of CRT24-8WH-100
QUANTITY
CRT24-8WH-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRT24-8WH-100
Internal Part NumberEIS-CRT24-8WH-100
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge24 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.201" (5.11mm)
Jacket (Insulation) Thickness-
Length100' (30.5m)
Voltage40kV
Operating Temperature-90°C ~ 200°C
Jacket ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRT24-8WH-100
Related LinksCRT24-, CRT24-8WH-100 Datasheet, Daburn Distributor
CRT24-8WH-100 Details Description
Related parts for CRT24-8WH-100
CUTTER SIDE OVAL FLUSH 5.12" datasheet.pdf
CAP ALUM 56UF 20% 160V RADIAL datasheet.pdf
MOSFET 2N-CH 30V 9A 8DFN datasheet.pdf
RES 28.7K OHM 1/8W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT FLANGE 24POS PIN datasheet.pdf
SWITCH ROTARY datasheet.pdf
HD EJECT RA TH datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
COMBO 5W5 F SOD G ZINC datasheet.pdf
MICRO 31C S 120" WHT FLOAT NI datasheet.pdf
IC OPAMP LP GP 8SOP datasheet.pdf
OSC XO 1.000GHZ LVPECL SMD datasheet.pdf