Daburn CRT26-3WH-100
CRT26-3WH-100 picture photo
Mfg. Part Number
CRT26-3WH-100
Brief Description
HOOK-UP STRND 26AWG WHITE 100'
Datasheet Download
CRT26-3WH-100.pdf
Availability of CRT26-3WH-100
QUANTITY
CRT26-3WH-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRT26-3WH-100
Internal Part NumberEIS-CRT26-3WH-100
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge26 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.091" (2.31mm)
Jacket (Insulation) Thickness-
Length100' (30.5m)
Voltage15kV
Operating Temperature-90°C ~ 200°C
Jacket ColorWhite
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRT26-3WH-100
Related LinksCRT26-, CRT26-3WH-100 Datasheet, Daburn Distributor
CRT26-3WH-100 Details Description
Related parts for CRT26-3WH-100
MOSFET N-CH 55V 42A DPAK datasheet.pdf
CONN PLUG 13POS STRAIGHT W/SCKT datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 10MM datasheet.pdf
SENSOR CURRENT XFMR 20A AC datasheet.pdf
TRANS PNP 80V 0.5A SOT23 datasheet.pdf
KK 100 HDR POL BWR RTAN 5POS TIN datasheet.pdf
RES 324K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
FIXED IND 22NH 400MA 350 MOHM datasheet.pdf
HAR-BUS HM MEL., TYP AB 25, AFS datasheet.pdf
AUDIO/VIDEO RACKMNT 6 OUT datasheet.pdf
CAP FILM 0.27UF 5% 1250VDC AXIAL datasheet.pdf