Daburn CRT26-4BK-100
CRT26-4BK-100 picture photo
Mfg. Part Number
CRT26-4BK-100
Brief Description
HOOK-UP STRND 26AWG BLACK 100'
Datasheet Download
CRT26-4BK-100.pdf
Availability of CRT26-4BK-100
QUANTITY
CRT26-4BK-100 Order Process
Ship out your order
Specifications of CRT26-4BK-100
Internal Part NumberEIS-CRT26-4BK-100
Cable TypeHook-Up
Wire Gauge26 AWG
Jacket (Insulation) Diameter0.111" (2.82mm)
Jacket (Insulation) Thickness-
Length100' (30.5m)
Voltage20kV
Operating Temperature-90°C ~ 200°C
Jacket ColorBlack
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)CRT26-4BK-100
Related LinksCRT26-, CRT26-4BK-100 Datasheet, Daburn Distributor
CRT26-4BK-100 Details Description
Related parts for CRT26-4BK-100
CONN HOUSING 2MM 28POS datasheet.pdf
IC ADC 8BIT 60MSPS 20-SSOP datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CONN HEADER R/A 25POS GOLD SMD datasheet.pdf
PHOTODIODE 1100NM 3.5MM/3.1MM datasheet.pdf
LED SUPPLY CC AC/DC 33-100V datasheet.pdf
CAP CER 15UF 10V X5R 0805 datasheet.pdf
CONN MOD JACK R/A SHIELDED datasheet.pdf
IMPACT 85OHM BP 3X16 GL SN datasheet.pdf