Murata Electronics North America CSA24.57MXZ040
CSA24.57MXZ040 picture photo
Mfg. Part Number
CSA24.57MXZ040
Datasheet Download
CSA24.57MXZ040.pdf
Availability of CSA24.57MXZ040
QUANTITY
CSA24.57MXZ040 Order Process
Ship out your order
Specifications of CSA24.57MXZ040
Internal Part NumberEIS-CSA24.57MXZ040
Delivery TimeIn stock, ship CSA24.57MXZ040 today.
SeriesCSA24.57
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSA24.57MXZ040
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSA24.5, CSA24.57MXZ040 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSA24.57MXZ040 Details Description
Related parts for CSA24.57MXZ040
IC DIFF BUS TRANSCEIVER 8-SOIC datasheet.pdf
WIRE MARKER B/W .16-.39"250PC datasheet.pdf
IC POT DGTL SNGL 50K SPI 8DFN datasheet.pdf
IC POT DGTL 256TP LN LP 14-TSSOP datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ16-19 OLIV datasheet.pdf
POWER ENTRY FILTERED 3A SNAP datasheet.pdf
CONN FC ATTENUATOR 25DB datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .156" datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100" datasheet.pdf
CAP CER 8.2PF 50V NP0 0402 datasheet.pdf
RES SMD 7.68 OHM 1% 1/20W 0402 datasheet.pdf