Murata Electronics North America CSACS12.5MTATC
CSACS12.5MTATC picture photo
Mfg. Part Number
CSACS12.5MTATC
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
CSACS12.5MTATC.pdf
Availability of CSACS12.5MTATC
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
CSACS12.5MTATC Order Process
Ship out your order
Specifications of CSACS12.5MTATC
Internal Part NumberEIS-CSACS12.5MTATC
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship CSACS12.5MTATC today.
SeriesCSACS12.
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-CSACS12.5MTATC
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksCSACS12, CSACS12.5MTATC Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
CSACS12.5MTATC Details Description
Related parts for CSACS12.5MTATC
CONN JACK STEREO R/A 5PIN 3.5MM datasheet.pdf
IC 1-OF-2 FET MUX/DEMUX 56-TVSOP datasheet.pdf
CAP CER 3PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
RES 18 OHM 2W 10% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT 4POS JAM NUT PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG 6POS IN-LINE SLDR datasheet.pdf
CAP TANT POLY 15UF 10V 1206 datasheet.pdf
1000 TB SPR CLA 180D B/T datasheet.pdf
BUZZER PIEZO 42.9MM PANEL MOUNT datasheet.pdf
TRANS PNP 50V 50MA SOT23 datasheet.pdf